BİZ KİMİZ

Hakkımızda

THE ABC HOTEL ALAÇATI

Kalite Politikamız


Abc grup aş ticaret hayatına 1970 yılında şehirler arası otobüs işletmesi ile başlayarak tekstil,petrol, inşaat , kuyumculuk,uluslar arası lojistik ,yatçılık ve turizm sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile büyümeye devam etmektedir. 2021 yılı sonu itibariyle mutluluk evinizde başlar felsefesi ile yola çıktığımız , turizm konaklama sektöründe çeşme alaçatıda the abc hotel alaçatıyı bünyemize dahil etmiş bulunmaktayız. Siz değerli misafirlerimize 52 yıllık tecrübe ile insana saygı duymak , dürüst ve ahlaklı olmak daima daha iyinin arayışında olmak ve misafir memnuniyetinin sürdurülebilirliğini sağlamak öncelikli ilkelerimizdendir.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile revize ettiğimiz otelimizin devamlılığını sağlayarak , yüksek standartlar doğrultusunda misafir beklentilerini ve gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak temel amacımızdır.

Yaratıcı fikir ve tasarımlarla sürekli iyileştirme bakış açımızla buluşturarak hedeflerimize ulaşma noktasında tüm ekibimiz ile birlikte büyüyerek sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ederiz.
ABC GRUP A.Ş.

Misyonumuz

Mutlu anlara eşlik edecek ve değer katacak konforlu ,nezih ,kaliteli hizmet anlayışımzla siz değerli misafirlerimize mükemmel ,unutulmayacak deneyimler yaşatmaktır.


Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmetleri daima daha iyiye yükseltme yaklaşımıyla ;çevreye ve doğaya saygılı kurumsal kültür politikamızla ,yiyecek ve içecek kategorilerimizde doğal ürünleri tercih ederek değişime ve gelişime açık bir şekilde hedeflerimize doğru yol alırken siz değerli misafirlerimiz ile birlikte büyümek .

The Abc Hotel Rezervasyon

Ege’nin enfes doğal güzelliği ve Alaçatı’nın kültürel zenginliklerinin içinde yer alan eşsiz, cennet gibi bir dünyayı, sıra dışı tarzı ve kusursuz hizmeti keşfedin. rezervasyon yaptığınız dakikadan, her birinin unutulmaz bir hatıra haline geldiği size özel hazırlanmış anlar ile hayatı deneyimleme şeklinizi yeniden tanımlıyor.

WhatsApp Rezervasyon Telefon Rezervasyon